
Κουτί Αποθήκευσης (28x28x28) Z-L Bunny Rose 14493
3×38×38 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 1×37×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης για είναι πάντα τακτοποιημένο το παιδικό δωμάτιο. Εξωτερικά είναι υφασμάτινο σε ροζ χρώμα, κατασκευασμένο από πολυπροπυλένιο και σχέδιο ζωάκι. Εσωτερικά έχει χαρτόνι για να στέκεται χωρίς να λυγίζει ή να πέφτει. Με ένα πέρασμα του χεριού μπορεί η μικρή σας να το κάνει λευκό ή χρυσό ή να σχεδιάσει ότι μπορεί να φανταστεί!
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 32 εκ |
| Υψος: | 1 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.52 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

3×38×38 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×59×43 εκ
Σε απόθεμα

4×37×31 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια, ξύλο, με καπάκι

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για αγόρια

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια



Ύφασμα
Σε απόθεμα

3×36×32 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα