
Κουτί Αποθήκευσης (29x29x29) A-S Chachapop 214445
29×29×29 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 19×37×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης για είναι πάντα τακτοποιημένο το παιδικό και βρεφικό δωμάτιο. Το σετ αποτελείται από 3 κουτιά διαφορετικών σχεδίων και διαστάσεων για να ταιριάζουν σε όλες τις ανάγκες αποθήκευσης. Είναι κατασκευασμένα από χοντρό χαρτόνι σε γαλάζιο, πράσινο και ροζ χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες. Διαθέτουν καπάκι για να μην φαίνεται το περιεχόμενο τους και να μπορούν να στοιβαχθούν. Ιδανικά κουτιά που θα χαρίσουν ένα παιχνιδιάρικο ύφος στο δωμάτιο του παιδιού σας. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υψος: | 19 εκ |
| Width | 37 cm |
|---|---|
| Depth | 25 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο,Ροζ,Πράσινο |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

29×29×29 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
15×15×15 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα


Για κορίτσια
Σε απόθεμα



5×44×31 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα

Για αγόρια
Σε απόθεμα

2×10×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×30×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα