
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) A-S Chachapop 174282A
19×37×25 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×29×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης για να είναι πάντα τακτοποιημένο το παιδικό και βρεφικό δωμάτιο. Εξωτερικά έχει βελουτέ ύφασμα σε τυρκουάζ χρώμα με σχέδιο κόκκινο μήλο και ανάγλυφες λεπτομέρειες. Εσωτερικά έχει χαρτόνι για να στέκεται χωρίς να λυγίζει ή να πέφτει. Ιδανικό για να χαρίσει ένα παιχνιδιάρικο ύφος στο δωμάτιο του παιδιού σας και παράλληλα να το διακοσμήσει. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υψος: | 29 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.44 kg |
| Χρώμα | Τυρκουάζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

19×37×25 εκ
Σε απόθεμα
15×15×15 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια, ύφασμα
Σε απόθεμα


Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα, με καπάκι

Για αγόρια

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα

Για αγόρια


Ξύλο
Σε απόθεμα



15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα