
Κορνίζα (13x18) K-M Taupe NB1251090
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα με μοντέρνο σχεδιασμό για φωτογραφία μεγέθους 13x18εκ. Είναι κατασκευασμένη από MDF σε εκρού χρώμα. Κατάλληλη για το υπνοδωμάτιο, το σαλόνι ή όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Διαθέτει πιστοποίηση FSC, που εγγυάται ότι όλες οι πρώτες ύλες προέρχονται από ελεγχόμενους πόρους και υπεύθυνα διαχειριζόμενα δάση. Αυτή η διαχείριση προάγει τη βιοποικιλότητα και ωφελεί τις τοπικές κοινωνίες. Μια καλαίσθητη επιλογή που αναδεικνύει τις αγαπημένες σας στιγμές.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.397 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

59×19 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα


15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×14 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

40×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
6×40 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



15×10 εκ
Σε απόθεμα


24×18 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
2×2 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα