
Κορνίζα (10x10) K-M DD1400350
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 10x15εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση και διαθέτει γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον μπουφέ, την τραπεζαρία, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Διαθέτει κενό στο πίσω μέρος για να μπορεί να τοποθετηθεί στον τοίχο. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.28 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×10 εκ
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο

18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

40×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα




15×10 εκ
Σε απόθεμα



26×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα