
Κορνίζα MDF 13x18cm 5169-WALNUT - Oriana Ferelli®
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέραΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονή κορνίζα με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα, με MDF_E1 πλάτη και γυαλί στο μπροστά μέρος. Μπορεί να τοποθετηθεί σε κάποιο έπιπλο ή να κρεμαστεί στον τοίχο. Τοποθετήστε την στον χώρο σας και διακοσμήστε τον με τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Θέση για 1 φωτογραφία 10x15.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.19 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα












15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα








18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


15×10 εκ, όρθιος, μέταλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα