
Κηροπήγιο (Φ10.3x26) Estheti 819-00189
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με κίτρινες-μπλε λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί


Γυαλί, ανατολίτικο


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα


Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο



Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα