
Κηροπήγιο (Φ10.2x30) Estheti 819-00182
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με κίτρινες-μπλε λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο,Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, μέταλο





Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα