
Κηροπήγιο (Φ10.2x30) Estheti 819-00182
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με κίτρινες-μπλε λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα




Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο, πορσελάνη

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα