
Κηροπήγιο (Φ10x25) Estheti 819-00181
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με κίτρινες-μπλε λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο,Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες




152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
