
35,2 €
Διακοσμητικό Χώρου (26x5x21) Estheti 819-00787
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την Estheti σε χρυσό χρώμα και απεικονίζει ανθρώπινες φιγούρες. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Προσφέρει μία κομψή και σύγχρονη αισθητική πινελιά σε κάθε προσωπικό ή επαγγελματικό χώρο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 8 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα