
Διακοσμητική Φιγούρα Άνθρωποι (6.5x4x15.5) Estheti 752-27109
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την Estheti σε χρυσό χρώμα και απεικονίζει ανθρώπινες φιγούρες. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Προσφέρει μία κομψή και σύγχρονη αισθητική πινελιά σε κάθε προσωπικό ή επαγγελματικό χώρο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 7 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα







120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα