
Πίνακας Με Κορνίζα (60x80) Estheti 812-10013
80×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα που θα χαρίσει μίνιμαλ ύφος στο χώρο σας από την εταιρεία Espiel. Ο καμβάς είναι από polyester σε λευκό χρώμα με 3D γύψινο ανάγλυφο σχέδιο. Το κάδρο είναι από ξύλο MDF_Ε1 σε μπεζ χρώμα. Μπορεί να τοποθετηθεί κάθετα ή οριζόντια. Ιδανικός για να διακοσμήσει ένα τοίχο του σπιτιού σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.94 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Espiel |

80×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×90 εκ, αφηρημένα, κανβάς
Σε απόθεμα
Ξύλο

50×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Λουλούδια, αφηρημένα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

80×80 εκ, μοντέρνο, αφηρημένα
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Αφηρημένα, ξύλο





Αφηρημένα, κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα








Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Αφηρημένα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα