
Πίνακας Με Κορνίζα (50x70) Espiel Μπεζ NIM116
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας με κορνίζα από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από mdf και ξύλο ελάτου. Το mdf αποτελείται από σφαιρίδια ξύλου και ρητίνες που πιέζονται σε υψηλή θερμοκρασία, δίνοντάς του μεγαλύτερη σταθερότητα σε σχέση με το παραδοσιακό ξύλο. Το σχέδιο είναι κατασκευασμένο από νήμα και έχει κορνίζα σε καφέ χρώμα. Ιδανικός για να διακοσμήσει ένα τοίχο του σπιτιού σας και να χαρίσει boho ύφος στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 50 cm |
| Depth | 70 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1.28 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Αφηρημένα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
4×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
3×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×100 εκ, μοντέρνο, αφηρημένα
Σε απόθεμα

102×102 εκ, λουλούδια, κανβάς
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Χαρτί
Σε απόθεμα

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




80×60 εκ, μοντέρνο, κανβάς
Σε απόθεμα
80×60 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
