
Πίνακας Με Κορνίζα (60x60) A-S Cataline 210457
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα που θα χαρίσει μίνιμαλ ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από polyester σε μπεζ και λευκό χρώμα με 3D ανάγλυφο σχέδιο. Το κάδρο είναι από ξύλο MDF_Ε1 σε μπεζ χρώμα. Ιδανικός για να διακοσμήσει ένα τοίχο του σπιτιού σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 70 cm |
| Total weight | 1.45 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο, ανατολίτικο


4×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα







80×100 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
62×122 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Χαρτί





Αφηρημένα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


47×27 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα