
5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος από την εταιρεία εstia σε καφέ απόχρωση. Είναι κατασκευασμένο από 100% bamboo. Έχει βάση που περιστρέφεται 360 μοίρες. Ιδανικό για να σερβίρετε μικρά σνακ στη μέση του τραπεζιού σας.
| Ποικιλία | Πιατέλες |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Σχήμα | Οβάλ |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 39 cm |
| Depth | 39 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Εstia |


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
