
Πιατέλα Διακόσμησης Με Πόδι (Φ20x20) Estheti 819-00262
Μοντέρνο, πιατέλες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιατέλα διακόσμησης με πόδια από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από σίδερο. Έχουν διάφανα γυάλινα στοιχεία. Χρησιμοποιήστε τες για να διακοσμήσετε το σπίτι σας και δώστε μια πινελιά πολυτέλειας στην τραπεζαρία σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Πιατέλες |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, πιατέλες
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σκανδιναβική

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα





Με καπάκι




Ξύλο
Σε απόθεμα





Μοντέρνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, οβάλ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα