
Πιατέλα Διακόσμησης (20.9x12x1.7) Estheti 752-15031
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιατέλα διακόσμησης της εταιρείας Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σπίτι σας και να δώσετε μια ιδιαίτερη πινελιά στην τραπεζαρία σας. Τοποθετείστε σε κάποιο ράφι για να αναδείξετε την κομψότητα του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα









Μοντέρνο, πιατέλες
Σε απόθεμα

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πιατέλες
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα



Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σκανδιναβική

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα