
98 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel κατασκευασμένη από ξύλο παυλώνιας σε φυσική απόχρωση. Ιδανική για ξηρούς καρπούς ή σάλτσες.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |


Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα




Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Πιατέλες, τετράγωνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα



Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα