
Πλατώ Σερβιρίσματος Τετράγωνο Espiel XYP121
Πιατέλες, τετράγωνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ διακόσμησης σε σχήμα φύλλου. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί με ανάγλυφες λεπτομέρειες και έχει μπεζ χρώμα. Ιδανικό για να δώσει μοναδικό στυλ στην διακόσμηση της κουζίνας, της τραπεζαρίας ή όποιου χώρου επιλέξετε να την τοποθετήσετε. Συνδυάστε το με άλλα διακοσμητικά για να δημιουργήσετε την ατμόσφαιρα που επιθυμείτε.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 55 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.55 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πιατέλες, τετράγωνη
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πιατέλες, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα