
Ορντεβιέρα Σερβιρίσματος 3 Θέσεων (Φ27x3) Espiel DAC1053K4
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα με 3 θέσεις από την εταιρεία Espiel με ανάγλυφο σχέδιο. Είναι διάφανη, κατασκευασμένη από γυαλί κατάλληλο για τρόφιμα. Κατάλληλη για φούρνο μικροκυμάτων και πλυντήριο πιάτων. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη σερβιρίσματος για ένα εντυπωσιακό γεύμα.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί


Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, οβάλ, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα

Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, οβάλ

Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα



Ξύλο

Πορσελάνη
Σε απόθεμα



152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
