
Πλατώ Σερβιρίσματος (70x25) S-D Acacia 196531
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος 4 θέσεων για να σερβίρετε ορεκτικά, σάλτσες ή ξηρούς καρπούς. Είναι κατασκευασμένη από πορσελάνη σε λευκό χρώμα και διαθέτει χωρίσματα για να μην ανακατεύονται τα περιεχόμενα κάθε θέσης. Μια πρακτική και καλαίσθητη προσθήκη για κάθε τραπέζι.
| Ποικιλία | Πιατέλες |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.389 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα