
66 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι για την τουαλέτα κατασκευασμένο από ξύλο MDF σε μαύρο χρώμα με εφέ ξύλου. Έχει συμπαγή και στιβαρή κατασκευή με οβάλ σχήμα. Διαθέτει ανοξείδωτους μεντεσέδες, που το καθιστούν ανθεκτικό στα καθαριστικά και την καθημερινή χρήση. Απόσταση μεταξύ μεντεσέδων: 13εκ. έως 18εκ.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 5 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 3.9 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα