
26,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι για την τουαλέτα κατασκευασμένο από ξύλο MDF σε γκρι χρώμα με εφέ μαρμάρου. Έχει συμπαγή και στιβαρή κατασκευή με οβάλ σχήμα. Διαθέτει ανοξείδωτους μεντεσέδες, που το καθιστούν ανθεκτικό στα καθαριστικά και την καθημερινή χρήση.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 6 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 3.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα



Soft-close, ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
