
Έπιπλο νιπτήρα από πεύκο και ψάθα, 80 εκ., Jaka
Πεύκο, ξύλο
Διαστάσεις 13×76×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ντουλάπι μπάνιου για τον χώρο κάτω από τον νιπτήρα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από AGGLOMERE_E1 σε μπεζ χρώμα και έχει μεταλλικό σκελετό. Διαθέτει κενό στο πίσω μέρος για να μπορεί να τοποθετηθεί ο νιπτήρας. Το ντουλάπι είναι διπλό και εσωτερικά έχει 1 ράφι για να χωρίζει τον χώρο σε 2 μέρη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Το κενό στο πάνω μέρος είναι 16εκ. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Πλάτος: | 76 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υψος: | 13 εκ |
| Width | 76 cm |
|---|---|
| Depth | 38 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 13.43 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πεύκο, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα