
Έπιπλο νιπτήρα μπάνιου από ξύλο ακακίας 60 εκ., Saturne
Ξύλο
Διαστάσεις 15×102×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ντουλάπι μπάνιου για τον χώρο κάτω από τον νιπτήρα από την εταιρεία Vasagle. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF και μοριοσανίδα σε λευκό χρώμα. Διαθέτει κενό στο πάνω μέρος για να μπορεί να τοποθετηθεί ο νιπτήρας. Διαθέτει 1 ντουλάπι με λαβή και 6 ράφια. Το ντουλάπι εσωτερικά διαθέτει 1 ράφι για να χωρίζει τον χώρο σε 2 μέρη, το οποίο μπορεί να τοποθετηθεί πιο ψηλά ή πιο χαμηλά για να το μεγαλώσετε ή να το μικρύνετε, όπως και στα εξωτερικά ράφια. Διαθέτει εξαρτήματα εγκατάστασης τοίχου για αποφυγή ανατροπής και μέγιστη σταθερότητα. Μέγιστο βάρος αντοχής επάνω επιφάνειας: 75kg. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά ράφι: 7.5kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 102 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υψος: | 15 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 102 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 18.7 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα