
Παραβάν από μασίφ ξύλο δρυ και ύφασμα, Cahya
Ξύλο, ύφασμα
Διαστάσεις 45×174 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διαχωριστικό παραβάν για να διαχωρίσετε ή να διακοσμήσετε περιοχές στον χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF σε εκρού απόχρωση. Αποτελείται από 3 πάνελ με διάτρητο tropical σχέδιο, που επιτρέπει στο φως να περάσει ενώ παράλληλα διατηρεί την ιδιωτικότητα σας. Μπορείτε να ρυθμίσετε το μήκος του παραβάν ανάλογα με την έκταση που θέλετε να καταλαμβάνει. Δεν χρειάζεται συναρμολόγηση.
| Πλάτος: | 174 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 45 εκ |
| Αριθμός εξαρτημάτων | 3 |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 174 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 9 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, ύφασμα

3, ξύλο
Σε απόθεμα


3
Σε απόθεμα

4
Σε απόθεμα

3, ξύλο, ύφασμα


3, ξύλο



Ξύλο


3, ξύλο
Σε απόθεμα
172×42 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο

4
Σε απόθεμα

3, ξύλο


Ξύλο
Σε απόθεμα



3, ξύλο



152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα