
7,8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από ψάθα σε γκρι απόχρωση. Ιδανικό καλάθι για να κρατήσετε οργανωμένα τα αντικείμενα σας.
| Υλικό | Λυγαριά |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 33 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |



Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα


Στρογγυλό





Στρογγυλό



Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Τετράγωνο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ

Στρογγυλό, λυγαριά




Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα

Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα