
143 €
Καλάθια Bilbao Φυσικό Rattan Σετ 2 τμχ dia46xH50cm/dia36xH35 cm Eightmood
Σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ στρογγυλά καλάθια αποθήκευσης με καπάκι σε 2 διαφορετικά μεγέθη. Είναι ψάθινα σε φυσικό χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Θα σας χρησιμεύσουν σαν αποθηκευτικός χώρος για τα μικροπράγματά σας αλλά και σαν διακοσμητικά. Ιδανικά για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.344 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ

Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό


Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα