
9,7 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από ψάθα σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό καλάθι για να κρατήσετε οργανωμένα τα αντικείμενα σας.
| Υλικό | Λυγαριά |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 33 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |


Στρογγυλό


Ύφασμα



Ύφασμα

Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό


Σετ


Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά

Σετ


Τετράγωνο


Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα