
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 4τμχ) T-D Papper Natural 8489104
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης κατασκευασμένο από χάρτινο σχοινί σε γκρι χρώμα με πλεκτό σχέδιο. Διαθέτει μπεζ ξύλινες λαβές για εύκολη μεταφορά. Δώστε λύση στο πρόβλημα της τακτοποίησης, αναβαθμίζοντας αισθητικά τον χώρο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.59 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα