
Διακοσμητικό Μπολ (Φ12x5.5) Espiel Caprice Yellow DAC1719K6
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό στο χρώμα της ώχρας με μοντέρνο ύφος. Ιδανικό μπολ για το φαγητό σας ή το πρωινό σας. Χωρητικότητα 560ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Σκανδιναβικό, για φρούτα, για σαλάτα


Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, πορσελάνη

Σετ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ξύλο

Ρουστίκ

Μοντέρνο, για σαλάτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο


Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Σετ, διακοσμητικό, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα