
Μπολ (Φ15.8x4.8) Espiel Fusion White/Grey GMT302K4
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 17,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαλατιέρα με μοντέρνο σχεδιασμό, ιδανική για να σερβίρετε τη σαλάτα σας στο κέντρο του τραπεζιού. Κατασκευασμένη από φυσικό ξύλο μάνγκο σε φυσική απόχρωση, με φλοράλ επιφάνεια σε εκρού-πράσινο χρώμα. Το ξύλο μάνγκο προσφέρει στιβαρότητα και αντοχή στον χρόνο, ενώ είναι κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Ξεχωρίζει για τη λειτουργικότητα και την αισθητική του. Ολοκληρώστε τη σύνθεση συνδυάζοντάς το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για σαλάτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα