
Διακοσμητικό Μπολ (Φ12x5.5) Espiel Caprice Yellow DAC1719K6
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ σε κίτρινη απόχρωση και λευκό εσωτερικά, κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό με χωρητικότητα 650ml. Είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.13 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, πορσελάνη







Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Σμάλτο

Για σούπα, κεραμικό


Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα