
Μπολ Πλαστικό (14x14) F-V Square Mustard 150009G
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μπολ κατασκευασμένο από γυάλινο υλικό και κίτρινο-πράσινο χρώμα. Έχει ματ υφή που θα δώσει μίνιμαλ στυλ στην διακόσμηση του σπιτιού σας. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας.
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο


Ξύλο
Σε απόθεμα





Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, πορσελάνη



Ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο


Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για σαλάτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, κεραμικό, ξύλο



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
