
Διακοσμητικό Μπολ Rustic Teak 40 Ξύλινο Φυσικό Ø40xH8 cm MUUBS
Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος με 3 κεραμικά μπολάκια σε λευκό χρώμα. Διαθέτει δίσκο από ξύλο bamboo, για να τοποθετούνται τα μπολάκια. Ιδανική για να σερβίρετε τους ξηρούς καρπούς, σνακ ή ότι άλλο θέλετε.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, ξύλο

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, για φρούτα, για σαλάτα
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, πορσελάνη

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Διακοσμητικό

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
