
Ρολόι τοίχου εσωτερικού χώρου ξύλινο clock1 - Clock1-Καστανιά, 0,60cmx0,60cm
Επιτοίχια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε γκρι-μαύρο χρώμα και από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Μέταλο, Ξύλο |
| Είδος | Αναλογικό |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 60 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Μεταλλικό,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια


Επιτοίχια


Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα