
Κηροπήγιο (14x12.5x26) Estheti 752-23012
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε λευκό χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 17 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα