
Κηροπήγιο (Φ13.5x28) Estheti 752-24030
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε λευκό χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο και έχει μεταλλική βάση. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 15 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Μοντέρνο, σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Εσωτερικού χώρου

Κεραμικό, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

