
Κηροπήγιο (Φ12x27.5) Estheti 752-24099
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Συσκευή για αιθέρια έλαια σε γκρι χρώμα με εφέ τσιμέντου και μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Scentchips by Corona di Fiori. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό και έχει επίστρωση πορσελάνης. Η επίστρωση πορσελάνης έχει την ιδιαιτερότητα να θερμαίνεται σταδιακά με αποτέλεσμα να διαρκεί περισσότερο η μυρωδιά του ελαίου. Ιδανική για αρωματικά έλαια αλλά και wax melts. Τοποθετήστε νερό στο πάνω μέρος του αρωματιστή και μερικές σταγόνες από το έλαιο σας. Σε περίπτωση που χρησιμοποιήσετε wax melts, δεν χρειάζεται να προσθέσετε νερό. Στη συνέχεια τοποθετήστε ένα ρεσώ στο κάτω μέρος.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατασκευαστής | Corona Di Fiori |

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα