
Κορνίζα (10x15) A-S Bonie 197629
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 10x15εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε χρυσό χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο και διαθέτει γυαλί στο μπροστινό μέρος. Μπορεί να τοποθετηθεί κάθετα ή οριζόντια σε τοίχο ή σε κάποιο έπιπλο. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Depth | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα



18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

49×43 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα




15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα