
Κορνίζα 13x18cm LF24010-G - Oriana Ferelli®
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέραΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονή κορνίζα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ-καφέ χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη και στέκεται μόνο κάθετα. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 18 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.268 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα




18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


15×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
26×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×32 εκ, μοντέρνο, επιτοίχιος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα