
Κορνίζα (10x15) A-S Zera 205708
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα επικαθήμενη κατασκευασμένη από ξύλο μάνγκο σε φυσική απόχρωση. Έχει μοντέρνο σχεδιασμό και χωρά μία φωτογραφία 13x18. Ιδανική για να διακοσμήσει τον χώρο σας με τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 19 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.44 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα




Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

44×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα