
Σουπλά (Φ38) Silk Fashion 1911-7 Rust
45×30 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά οβάλ στο χρώμα της τερακότας, με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Silk Fashion. Το υλικό κατασκευής είναι ψάθινο κατασκευασμένο από φυσική γιούτα. Χρησιμοποιείται για το φαγητό και για να προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σχήμα | Οβάλ |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα


45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

30×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ

45×30 εκ, κύκλος, ύφασμα
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
47×33 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

Ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα

45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα