
Σετ 4 σουπλά, Nala
⌀ 38 εκ, κύκλος, μονόχρομο
Διαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά σε μπεζ χρώμα, με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Silk Fashion. Το υλικό κατασκευής είναι ψάθινο κατασκευασμένο από φυσική γιούτα. Χρησιμοποιείται για το φαγητό και για να προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

⌀ 38 εκ, κύκλος, μονόχρομο

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

30×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα


Σετ

Σετ


45×30 εκ
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, οβάλ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

38×38 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα

45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα

45×30 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα