
Σουπλά (Φ38) Silk Fashion 1911 L.Grey
45×30 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά στο χρώμα της τερακότας, με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Silk Fashion. Το υλικό κατασκευής είναι ψάθινο κατασκευασμένο από φυσική γιούτα. Χρησιμοποιείται για το φαγητό και για να προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, οβάλ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, ύφασμα
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
Σετ

38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ

38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΎφασμα
Σε απόθεμα

Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ

Σετ

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα