
Σετ τραπεζιού Signes Grimalt Σάλβαντα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 30×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψάθινα σουπλά σετ από την εταιρεία Pol Rugs & Mats σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Το υλικό κατασκευής τους είναι από 100% jute. Χρησιμοποιείστε τα για το φαγητό και για να προστατεύσετε επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.16 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Pol Rugs & Mats |

Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Σετ

38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
⌀ 38 εκ, κύκλος, μονόχρομο

Σετ

45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα

38×38 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

41×41 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα