
Σουπλά (30x45) Whitegg ΣΟΥΠ11-2
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×28 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 15 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner με λευκό φόντο και φλοράλ σχέδιο σε μπεζ χρώμα από την εταιρεία Nef-Nef. Ύφασμα από 39,4% κάνναβη - 26,9% polyester - 11,7% βαμβάκι - 11% ράμι - 11% βισκόζη που προσφέρει ανθεκτικότητα. Μια τραβέρσα που θα στολίσει το τραπέζι σας σε κάθε περίσταση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 36 cm, 36 cm, 36 cm, 36 cm |
| Depth | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
38×22 εκ, σετ
Σε απόθεμα
40×6 εκ
Σε απόθεμα


45×30 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα