
10,49 €
Σουβέρ (Σετ 7τμχ) Z-L 25378
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×6 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Mouse pad κατασκευασμένο από συνθετικό δέρμα σε εκρού χρώμα. Η κάτω πλευρά είναι αντιολισθητική. Λόγω του υλικού που έχει φτιαχτεί είναι εύκολο στη φροντίδα και πολύ εύκολο στο καθάρισμα, μπορείτε εύκολα να το σκουπίσετε με ένα υγρό μαντηλάκι. Ιδανικό mouse pad για το σπίτι ή το γραφείο.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 6 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 6 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.276 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Δερματίνη |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα