
Σουπλά (30x45) Gofis Home Eliana Grey 252/15
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά από την εταιρεία Gofis Home σε κόκκινη απόχρωση με πλεκτό σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από αδιάβροχο PVC, ανθεκτικό και εύκολο στο καθάρισμα. Ιδανικό για να στολίσει το τραπέζι της κουζίνας ή της τραπεζαρίας σας προστατεύοντάς το παράλληλα από λεκέδες.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
33×26 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
33×26 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
9×7 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα